O firmie - RS

O nas

W ten sposób wyselekcjonowano ofertę rękawic wykonanych z dbałością, mając na uwadze również stabilność i niezmienną jakość oferowanych produktów. Ponad 20 lat temu rękawice RS, jako synonim produktów klasowych trafiły na rynki rosyjski, francuski i polski.

 

Dzisiaj, w XXI wieku, nie zmieniliśmy naszych podstawowych założeń. Rękawice nadal mają być niezawodne. Podczas gdy inni obniżają jakość produktów, my stawiamy na pierwszym miejscu niezmienną klasę naszych rękawic, solidność wykonania i satysfakcję klientów.

 • Narodziny marki RS w Kaltenkirchen w Niemczech

  W niewielkiej miejscowości pod Hamburgiem w regionie Schleswig-Holstein powstaje marka rękawic ochronnych – RS Arbeitsschutz. Linia produktów skrojona jest na miarę potrzeb ówczesnego rynku niemieckiego, który intensywnie rozwija się przemysłowo i ma zapotrzebowanie na wysokiej jakości produkty ochronne.

 • Wypuszczenie na rynek rękawicy Stier

  Rękawica robocza Stier to synonim klasy i rzetelnego produktu na rynku akcesoriów ochronnych. Sprzedawana w dużych ilościach na rynek niemiecki, odporna i wytrzymała, wykonana ze skóry licowej świńskiej, dzięki której nie twardnieje po zamoczeniu i umożliwia pracę w środowisku zawilgoconym. Wypuszczenie rękawicy Stier przypieczętowało pozycję marki RS Arbeitsschutz na ojczystym rynku i w perspektywie pozwoliło na dalszy rozwój poza granicami kraju.

 • Ekspansja marki na zagraniczne rynki

  Marka sprawdzona na rynku niemieckim wychodzi poza granice kraju, z którego pochodzi i zaczyna dostarczać rękawice na rynki Francji, Rosji i Polski. 

 • 50 produktów w ofercie

  Sukcesywne włączanie kolejnych produktów do oferty RS Arbeitsschutz zaskutkowało wyselekcjonowaniem rękawic nadających się do pracy w różnorodnych środowiskach. Oferta obejmuje zarówno produkty skórzane, dziane, jak i syntetyczne. Marka RS nie ogranicza się do sprawdzonych rozwiązań, ale w ramach rozwoju produktów poszukuje coraz to nowych, dostępnych technologii i systemów, pozwalających produkować rękawice nowoczesne i coraz bardziej ergonomiczne.

 • 45 urodziny marki i rebranding

  Z okazji 45 urodzin odświeżyliśmy nasz wizerunek i zaprezentowaliśmy nowy logotyp marki RS. Ma nowoczesny design, a w kształcie i kolorystyce nawiązuje do wcześniejszego. Chcieliśmy, aby dzięki tej zmianie nasze rękawice były nie tylko funkcjonalne, ale też bardziej atrakcyjne wizualnie dla Użytkowników. 

 • 50 lat marki i obecność na kolejnych europejskich rynkach

  Ręczymy za wytrzymałość od 50 lat

  W 2023 roku świętujemy 50lecie marki RS. Cieszymy się, że nasze rękawice dostępne są na kolejnych rynkach europejskich.

  Dziękujemy za zaufanie na przestrzeni tych wszystkich lat!

 • 1973

 • 1975

 • 1995

 • 2015

 • 2018

 • 2023

Nasze linie produktowe

Zaopatrujemy

Zaopatrujemy w rękawice ochronne największe firmy produkcyjne w Europie. Nasze produkty spełniają normy dotyczące odporności chemicznej, cieplnej, elektrostatycznej, pozwalające chronić ręce pracowników w różnych branżach przemysłu. Sprawdź naszą ofertę i dołącz do największych.