O firmie - RS

O nas

W ten sposób wyselekcjonowano ofertę rękawic wykonanych z dbałością, mając na uwadze również stabilność i niezmienną jakość oferowanych produktów. Ponad 20 lat temu rękawice RS, jako synonim produktów klasowych trafiły na rynki rosyjski, francuski i polski.

 

Dzisiaj, w XXI wieku, nie zmieniliśmy naszych podstawowych założeń. Rękawice nadal mają być niezawodne. Podczas gdy inni obniżają jakość produktów, my stawiamy na pierwszym miejscu niezmienną klasę naszych rękawic, solidność wykonania i satysfakcję klientów.

 • Narodziny marki RS w Kaltenkirchen w Niemczech

  W niewielkiej miejscowości pod Hamburgiem w regionie Schleswig-Holstein powstaje marka rękawic ochronnych – RS Arbeitsschutz. Linia produktów skrojona jest na miarę potrzeb ówczesnego rynku niemieckiego, który intensywnie rozwija się przemysłowo i ma zapotrzebowanie na wysokiej jakości produkty ochronne.

 • Wypuszczenie na rynek rękawicy Stier

  Rękawica robocza Stier to synonim klasy i rzetelnego produktu na rynku akcesoriów ochronnych. Sprzedawana w dużych ilościach na rynek niemiecki, odporna i wytrzymała, wykonana ze skóry licowej świńskiej, dzięki której nie twardnieje po zamoczeniu i umożliwia pracę w środowisku zawilgoconym. Wypuszczenie rękawicy Stier przypieczętowało pozycję marki RS Arbeitsschutz na ojczystym rynku i w perspektywie pozwoliło na dalszy rozwój poza granicami kraju.

 • Ekspansja marki na zagraniczne rynki

  Marka sprawdzona na rynku niemieckim wychodzi poza granice kraju, z którego pochodzi i zaczyna dostarczać rękawice na rynki Francji, Rosji i Polski. 

 • 50 produktów w ofercie

  Sukcesywne włączanie kolejnych produktów do oferty RS Arbeitsschutz zaskutkowało wyselekcjonowaniem rękawic nadających się do pracy w różnorodnych środowiskach. Oferta obejmuje zarówno produkty skórzane, dziane, jak i syntetyczne. Marka RS nie ogranicza się do sprawdzonych rozwiązań, ale w ramach rozwoju produktów poszukuje coraz to nowych, dostępnych technologii i systemów, pozwalających produkować rękawice nowoczesne i coraz bardziej ergonomiczne.

 • 45 urodziny marki i rebranding

  Z okazji 45 urodzin odświeżamy nasz wizerunek i przedstawiamy Państwu nowy logotyp. Ma nowoczesny design, a w kształcie i kolorystyce nawiązuje do wcześniejszego. Mamy nadzieję, że dzięki tej zmianie nasze rękawice będą nie tylko funkcjonalne, ale też bardziej atrakcyjne wizualnie dla Użytkowników. 

  Dziękujemy za zaufanie dla marki RS, okazane przez te wszystkie lata i zachęcamy do zapoznania się z jej nową odsłoną.

 • 1973

 • 1975

 • 1995

 • 2015

 • 2018

Nasze linie produktowe

Zaopatrujemy

Zaopatrujemy w rękawice ochronne największe firmy produkcyjne w Europie. Nasze produkty spełniają normy dotyczące odporności chemicznej, cieplnej, elektrostatycznej, pozwalające chronić ręce pracowników w różnych branżach przemysłu. Sprawdź naszą ofertę i dołącz do największych.